Zegarki militarne nie tylko dla żołnierzy

Czy zegarek militarny może okazać się jednocześnie odpowiedni na spotkanie biznesowe, uroczystą kolację, survivalową wyprawę lub po prostu do pracy? Zdecydowanie tak! Odpowiedzią jest szwajcarski zegarek w wojskowym stylu marki Traser.

Swego czasu zegarki Traser spełniły wszystkie standardy jakościowe armii Stanów Zjednoczonych, dzięki czemu weszły oficjalnie do wyposażenia wojsk USA oraz NATO. Dziś modele z kolekcji Traser Activ Lifestyle stanowią połączenie militarnej funkcjonalności ze stylowym designem, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w codziennym oraz niecodziennym użytkowaniu.

Manufakturowa technologia podświetlenia w zegarkach Traser

Dyskusję na temat produktu zwykło się zaczynać od podkreślenia jego najmocniejszych stron. Nie inaczej będzie w tym przypadku. Taktyczne zegarek Traser Active Lifestyle to prawdziwy festiwal zalet, jednak jeden atut zasługuje na szczególne wyróżnienie. Jest nim oryginalne podświetlenie indeksów oraz wskazówek, które nie wymaga żadnego, zewnętrznego źródła zasilania. Technologia Trigalight – bo o niej mowa – polega na wykorzystaniu gazu, zwanego trytem, którym wypełnia się specjalnie do tego przygotowane, cienkie rurki. Wcześniej wewnętrzne ścianki rurek powlekane są luminoforem, którego kolor może być dowolny. Najbardziej czytelny okazuje się jednak jasny odcień zieleni, którym w ciemności mienią się wskazania na tarczy każdego zegarka Traser. Tryt, jako samowystarczalne źródło światła, emanuje jasnością przez okres nawet 25 lat! Zastosowanie technologii Trigalight w zegarmistrzostwie zapewnia użytkownikom czasomierzy Traser szybkie i precyzyjne odczytanie wskazań w każdych warunkach. Sprawdza się to również pod wodą. Stopień wodoszczelności modeli z serii Active Lifestyle wynosi 100 m., a to oznacza, że można z nimi pływać oraz nurkować na niewielkich głębokościach. Podświetlenie trytowe zapewnia czytelność tarczy zegarka podczas zanurzenia.

manufakturowe-podswietlenie-trigalight-w-zegarkach-traser

Traser Active Lifestyle – szwajcarski zegarek w wojskowym stylu

Linia zegarków Traser Active Lifestyle obejmuje kilka serii, z których każda wyróżnia się osobliwym designem oraz szczególną funkcjonalnością. Modele Traser Timeless, to doskonałe zegarki sportowe, z funkcją precyzyjnego chronografu. Z kolei seria Active Lifestyle Officer Pro stanowi bardzo różnorodną kolekcję pod względem wzornictwa oraz użytych materiałów. Znajdziemy tutaj stylowe egzemplarze na paskach skórzanych, z tworzywa sztucznego, a także na bransolecie. Obok tradycyjnych, stalowych kopert występują tu także zegarki, których mechanizmy umieszczone zostały w kopertach z brązu. A skoro już wspomnieliśmy o napędzie, to w przypadku tej serii mamy do czynienia z mechanizmami kwarcowymi oraz automatycznymi. Zegarki P59 Classic natomiast charakteryzuje tradycyjny design oraz klasyczne wzornictwo. Wszystko wskazuje zatem na to, że rodzina zegarków wojskowych Traser Active Lifestyle, to kolekcja niezwykle bogata i różnorodna. Obejmuje modele bardzo wytrzymałe, spełniające najwyższe standardy jakościowe. W tym względzie obok wysokiej wodoszczelności i szwajcarskiej precyzji należy także wspomnieć o szafirowych szkiełkach, które chronią tarcze wszystkich czasomierzy marki Traser. Ponadto wewnętrzną stronę szkieł kryje powłoka antyrefleksyjna, odgrywająca ogromną rolę w kwestii czytelności zegarków. Przede wszystkim jednak należy pamiętać o militarnym DNA każdego egzemplarza Traser Active Lifestyle. Solidne materiały użyte w procesie ich produkcji gwarantują wytrzymałość rodem z pola bitwy.

stylowe-i-funkcjonalne-zegarki-traser

Dla kogo zegarki Traser Active Lifestyle?

Wspomnieliśmy już o unikalnym podświetleniu Trigalight. Znamy też szwajcarski rodowód czasomierzy Traser. Wiemy, że jako zegarki wojskowe zostały sprawdzone w najbardziej ekstremalnych warunkach, a ich wytrzymałość jest już legendarna. Jeśli dodamy do tego modny design, jakim wyróżniają się modele z kolekcji Active Lifestyle, to nabierzemy słusznego przekonania, że są to zegarki absolutnie dla każdego i na każdą okazję. Nazwa linii w dosłownym tłumaczeniu oznacza aktywny styl życia. W związku z tym można podejrzewać, że każdy egzemplarz został stworzony z myślą o użytkowniku, który ceni sobie wszelkiego rodzaju aktywność ruchową. I owszem. Jednakże uniwersalne wzornictwo zegarków Traser Active Lifestyle oraz ich analogowe oblicze sprawiają, że świetnie pasują także do marynarki oraz innych, oficjalnych stylizacji. W związku z tym idealnie odnajdują się w warunkach biurowych, podczas uroczystości, czy spotkań biznesowych. Wstając od biurka z zamiarem wybrania się na wyprawę lub na basen, zmienimy całą garderobę, ale zegarek Traser pozostanie tam, gdzie był – na nadgarstku.

zegarki-traser-dla-aktywnych-osob

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here