Sennik: wanna z czystą wodą – co oznacza?

Wanna to element wyposażenia łazienki, którego raczej nie trzeba nikomu dokładnie opisywać. W zależności od kontekstu wanna może odnosić się do ciepłej kąpieli lub jej szorowania.

Podobnie jest ze snami, wszystko zależy tego, w jakiej postaci ujrzeliśmy we śnie wannę. Wanna w życiu codziennym oznacza czyszczenie, czy to wanny czy osoby w wannie. Dlatego we śnie wanna oznacza oczyszczenie.

Znaczenie snu z wanną, w zależności od kontekstu

Oglądanie wanny

Spoglądając na wannę, poszukujemy spokoju i odskoczni od codziennie przytłaczających obowiązków. Zbyt dużo od siebie wymagasz. Sposobem na uniknięcie wypalenia jest odpoczynek i relaks, w przeciwnym razie możesz mieć problemy psychiczne lub zdrowotne.

Wanna z wodą

Wanna wypełniona wodą po brzegi oznacza przypływ zmian w Twoim życiu. Zmiany będą dotyczyć szczęścia i pozytywnych zmian, aby zaistniały potrzebują jednak Twojej pomocy. Podejmij pracę nad sobą i swoimi charakterem, który jak dotąd utrudniał wprowadzenie pozytywnych zmian.

Pusta wanna

Wanna bez wody oznacza trudności w życiu, które należy uporządkować. Los niestety nie będzie sprzyjający, powodem jest emocjonalna pustka. Pustka wywołana jest brakiem skupienia na sobie i rozproszenie przez to, co dzieje się wokół.

Mycie wanny

Wskazuje konieczność oczyszczenia swoich spraw, odnowienie kontaktów, zażegnanie konfliktu, porzucenie urazów z przeszłości. Etap ten ma otworzyć nowy rozdział w życiu, pod warunkiem uporania się z bagażem trosk. Brak oczyszczenia umysłu z problemów może prowadzić do pogłębienia zaszłości i problemów.

Kąpiel w wannie

Zwiastuje kąpiel w problemach zdrowotnych, nie ma nic wspólnego z przyjemną kąpielą w życiu codziennym. Kąpiel w wannie jest ostrzeżeniem, aby pilnować swojej odporności, zdrowego odżywiania, higieny i aktywności fizycznej w celu uniknięcia powikłań.

Kąpiel w pianie, w bąbelkach

W odróżnieniu od zwykłej kąpieli ta zwiastuje upragniony odpoczynek. Może także zapowiadać relaks w gronie bliskich osób lub innego miłego spotkania.

Kąpiel z inną osobą

Symbolizuje brak samodzielności i konieczna pomoc innych w prostych czynnościach. Nie proszenie o pomoc w tym przypadku jest głupotą, której trzeba unikać. Symbolika innej osoby w wannie oznacza chęć pomocy innych osób w naszych sprawach.

Krwawa wanna

Wanna w czerwonym kolorze lub wypełniona czerwoną substancją przypominającą krew symbolizuje namiętności i emocje, co może skutkować gorącą miłością. Tak jak wanna posiada ranty, tak i w zachowaniu emocjonalnym trzeba zachować granice i umiar, aby uniknąć poważnych konsekwencji.

Biała wanna

Symbolizuje niewinność, czystość i dziedzictwo.

Zaniedbana wanna

Stara, brudna, obdrapana lub wanna bez wody, oznacza problemy w związku partnerskim/małżeńskim.

Marmurowa wanna

Symbolizuje zdrowie i zwiastuje radosne wieści.

Wanna z brudną wodą

Czysta woda w wannie symbolizuje trudności życiowe, brudna poważne choroby w rodzinie.

Przeciekająca wanna

Uważaj, niedługo na jaw wyjdą wstydliwe informacje na światło dzienne.

Wanna z jacuzzi

Przyjemności, których będziesz doświadczać, będą nadszarpywać Twój budżet.

Cechy wanny ze snu

Kolory wanny w śnie:

  • Czerwona – namiętność.
  • Biała – czystość.
  • Marmurowa – bogactwo.
  • Drewniana –  bezradność.
  • Brudna/stara – kłopoty w rodzinie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj