Co zapewnia ubezpieczenie zdrowotne w Signal Iduna

W dzisiejszych niepewnych czasach warto zadbać o to, na co ma się wpływ, czyli na przykład o zdrowie swoje i najbliższych. Korzystając z pakietu ubezpieczenia prywatnego, możesz liczyć na szybką pomoc w nagłych przypadkach, kiedy jest ona najbardziej wskazana. Ubezpieczając się prywatnie w towarzystwie Signal Iduna, możesz dopasować pakiet zdrowotny do swoich potrzeb.

Dlaczego warto skorzystać z ubezpieczenia zdrowotnego w Signal Iduna?

Termin oczekiwania na wizytę u lekarza jest zbyt odległy w placówce publicznej? By otrzymać pomoc pierwszego kontaktu, trzeba stać kilka godzin? W takich sytuacjach rozważ prywatną opiekę medyczną. Umówienie się na wizytę zajmie Ci najwyżej kilka minut. Poza tym masz dostęp do szeregu specjalistów. Lekarze przyjmują zarówno stacjonarnie, jak też udzielają teleporad.

Signal Iduna ma swoje placówki w całym kraju, dlatego też niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, możesz znaleźć w swojej okolicy jedną z placówek. Prywatna opieka medyczna to wysoki standard pod względem leczenia, kompetencji lekarzy, czy sprzętu medycznego.

Jakie są rodzaje ubezpieczeń zdrowotnych w Signal Iduna?

Możesz wybrać jedno z pięciu dostępnych ubezpieczeń:

  • Pełnia Zdrowia Mój Pakiet (ambulatorium i szpital),
  • Pełnia Zdrowia Direct,
  • Pełnia Zdrowia Polmed,
  • Pełnia Zdrowia Start+,
  • Moja Pełnia Zdrowia.

Na jaką pomoc medyczną możesz liczyć, ubezpieczając się w Signal Iduna?

W zależności od tego, jakie ubezpieczenie wybierzesz, możesz skorzystać m.in. z: zabiegów ambulatoryjnych, szpitalnych, diagnostyki obrazowej, szczepień przeciwko grypie czy ambulatoryjnych zabiegów pielęgniarskich. Pakiety możesz kupić z przeznaczeniem dla jednej osoby, jak i dla całej rodziny.

Elastyczne ubezpieczenie zdrowotne w Signal Iduna

Oferta Signal Iduna może być atrakcyjna dla wielu osób nie tylko dlatego, że możesz zdecydować się na jeden z kilku dostępnych pakietów medycznych. Oprócz tego każdą z polis dopasujesz do swoich potrzeb.

Biorąc pod uwagę ubezpieczenie Pełnia Zdrowia Mój Pakiet, sam decydujesz czy kupujesz cały, czy tylko w wersji ambulatorium albo szpital. Każdy pakiet zapewnia inny zakres świadczeń. Dlatego przed wykupieniem polisy skonsultuj, na jaki rodzaj pomocy medycznej możesz liczyć w wybranym wariancie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj