Odchudzaniedieta we współpracy z trenerem osobistym

Współpraca z wykwalifikowanym trenerem osobistym pozwala na osiągnięcie upragnionych rezultatów w zakresie sylwetki, wagi, odpowiedniej diety i nowego stylu życia. Na czym polega współpraca z trenerem personalnym i kogo wybrać? Podpowiadamy.

Efektywne odchudzanie, czyli współpraca z trenerem osobistym

Nie każdy potrafi samodzielnie stworzyć swój jadłospis oraz plan ćwiczeniowy. Niektórzy zastanawiają się nad tym, jak schudnąć, co zrobić, aby osiągnąć upragniony cel bez wyrzeczeń. W takiej sytuacji najlepiej zdecydować się na współpracę z trenerem osobistym. Zadaniem takiego specjalisty jest przede wszystkim ułożenie indywidualnego planu dla każdego z klientów, biorąc pod uwagę wiek, wyniki badań, sylwetkę oraz cel i motywację. Obecnie wiele spraw można załatwić przez Internet i podobnie jest w tym wypadku. Trenerka personalna online to osoba, która poprowadzi swoje podopieczne przy cały proces odchudzania i zmiany dotychczasowego stylu życia.

Naomi Tamper – wyjątkowa trenerka personalna

Naomi Tamper to dietetyczka, która od lat specjalizuje się w pracy trenerki osobistej. Naomi bazuje na własnych doświadczeniach, ponieważ udało się jej schudnąć aż 17 kilogramów. Przez lata swojej pracy zawodowej spotkała wiele nietypowych i trudnych przypadków osób, które nie radziły sobie z procesem odchudzania. Na szczęście dzięki jej poradom oraz wsparciu i niesamowitym metodom także i tym osobom udało się osiągnąć swój cel i zrzucić niechciane kilogramy, a także wyrzeźbić sylwetkę.

Etapy współpracy z trenerem osobistym

Pierwszym etapem jest oczywiście nawiązanie kontaktu z trenerem. W tym celu można skorzystać na przykład ze strony internetowej Naomi Tamper i zdobyć tam wszelkie potrzebne dane kontaktowe. Warto zaznaczyć, że w obecnej sytuacji wszystko odbywa się drogą zdalną, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o własne zdrowie. Drugim etapem jest rozmowa z trenerką, wyznaczenie swojego celu, a także przeprowadzenie badań. Oczywiście chodzi o ogólne badania laboratoryjne, dotyczące na przykład poziomu cholesterolu lub glukozy. W ten sposób można uzyskać dodatkowe informacje na temat swojego zdrowia. W kolejnym kroku trenerka analizuje wyniki badań i zaczyna omawianie szeroko pojętej strategii odchudzającej. Kolejnym etapem jest ułożenie planu diety, treningu i suplementacji. Z trenerką można spotkać się „na żywo” w Warszawie, ćwiczyć i porozmawiać o popełnianych przez siebie błędach w trakcie treningu. W ten sposób możliwa jest ciągła nauka i kształtowanie własnej sylwetki. Podopieczne Naomi Tamper mogą kontaktować się z trenerką e-mailowo, a także telefonicznie (w wyznaczonych godzinach). Oznacza to, że nikt nie jest pozostawiony sam sobie i nie musi obawiać się spadku motywacji. Warto dodać, że Naomi przygotowuje plany dietetyczne i treningowe w taki sposób, aby odpowiadały indywidualnym potrzebom i preferencjom. Oznacza to, że nie trzeba całkowicie wyeliminować potraw słodkich lub słonych, tylko zmienić pewne aspekty, dotyczące odżywiania. Trening opracowany przez Naomi można także wykonywać samodzielnie w domu, co jest zdecydowaną zaletą dla osób, które nie przepadają za siłownią.

Współpraca z trenerem osobistym to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależy na trwałych rezultatach i osiągnięciu swoich celów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj