czyznaszjuztelakiery_hybrydy3w1toabsolutnyhit

Być może słyszałaś już o lakierach hybrydowych. Może sama nosisz takie na co dzień lub na większe okazje. Ich zalety zauważy każda z kobiet, która ceni wygodę i piękno. Ale teraz dokładamy do tego błyskawicznie szybką stylizację. Nowe lakiery — hybrydy 3w1 — to rozwiązanie, które skraca czas stylizacji nawet do kilkunastu minut!

Najpopularniejsze lakiery — hybrydy o trwałości nawet do 4 tygodni!

Lakiery hybrydowe to doskonałe rozwiązanie dla miłośniczek stylizacji paznokci. Dzięki nim możesz odłożyć na bok wszystkie nietrwałe lakiery do paznokci, które szybko schodzą i odpryskują. Zamiast tego robisz manicure raz na kilka tygodni i cieszysz się jego nienagannym wyglądem przez cały ten czas.

Jak działają takie lakiery? Hybrydy nie schną jak zwykłe lakiery, ale utwardzamy je pod lampą UV lub LED. Dzięki kilkudziesięciu sekundom pod światłem, z formy płynnej przechodzą w stałą. Ich formuła sprawia, że mocno trzymają się płytki paznokci. Są odporne na kosmetyki, wodę i chemię domową! Nie zejdą, dopóki sama nie postanowisz ich zdjąć.

Lakiery hybrydowe 3w1 to jeszcze więcej niż zwykła hybryda!

Lakiery hybrydowe to zupełny hit, więc czy może być jeszcze lepiej? Tak! Malowanie paznokci ułatwisz sobie maksymalnie, wykorzystując najnowsze rozwiązanie 3w1. Te lakiery, hybrydy w wygodnym mazaku pozwolą Ci pomalować paznokcie dokładniej i precyzyjniej niż zwykłym pędzelkiem. Nawet jeśli nie jesteś mistrzem manicure!

Co najważniejsze — nie potrzebujesz 3 osobnych produktów tak jak zwykle w stylizacji hybrydowej. Mazaki 3w1 są jednocześnie lakierem bazowym, kolorowym i topem. Wystarczą 3 warstwy, każdorazowo utwardzone pod lampą, i manicure hybrydowy gotowy! Szybkie, proste i wygodne.

Zalety lakierów hybrydowych 3w1

Jesteś zabiegana i kiedy tylko masz chwilę czasu dla siebie, to zdecydowanie za mało na wizytę u kosmetyczki i profesjonalny manicure? Rozwiązaniem jest malowanie paznokci w domu, często późno wieczorem, kiedy już uda się znaleźć godzinę wolnego czasu. Ale co zrobić, żeby ten czas jeszcze bardziej skrócić, na przykład do kilkunastu minut? Wystarczą właśnie te lakiery — hybrydy 3w1.

Ich największą zaletą jest łatwość i szybkość stylizacji. Wszystko, czego potrzebujesz, to jeden produkt i lampa. Nawet jeżeli nie masz dużych zdolności manualnych, z wygodnym pisakiem poradzisz sobie doskonale. Lakier wygląda identycznie jak ten z buteleczki i utrzymuje się tak samo długo. Jeden mazak wystarczy nawet na 5 pełnych stylizacji.

Rób manicure, gdziekolwiek zechcesz!

Lakiery hybrydowe nie są już domeną salonów kosmetycznych. Każda z nas może zrobić manicure tą techniką w domu, zupełnie samodzielnie. Jak widzisz, nie potrzebujesz wcale wielu produktów i akcesoriów. Wystarczy lampa LED, lakier lub lakiery hybrydy i kilka drobnych akcesoriów.

Wszystko to kupisz w wygodnych zestawach. Nie musisz się zastanawiać, co jest Ci potrzebne, albo czy czegoś Ci brakuje. Spróbuj i przekonaj się sama, jakie to proste i jaką daje satysfakcję!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj