Prezenty dla mamy na każdą okazję – Dzień Mamy, urodziny, imieniny

Prezent dla mamy staje się obiektem poszukiwań przynajmniej kilka razy w roku. Urodziny, imieniny, Dzień Matki, a nawet zwyczajne weekendowe odwiedziny to okazje, w których warto wręczyć mamie ciekawy upominek. Oto kilka sprawdzonych inspiracji.

Kawiarka ciśnieniowa i elektryczny spieniacz do mleka

Większość kobiet nie wyobraża sobie dnia bez pysznej kawy. Zestaw do jej przyrządzania doskonale sprawdzi się np. jako prezent na Dzień Mamy. Wykonana ze stali kawiarka ciśnieniowa prezentuje się w mieszkaniu równie elegancko jak ekspres do kawy. Pozwala także na przygotowanie idealnego, aromatycznego napoju. Dodatkowo warto wręczyć mamie spieniacz do mleka, aby codzienna mała czarna smakowała jeszcze lepiej!

Blender kielichowy

Dobrej jakości blender kielichowy to świetny prezent na urodziny dla mamy. Urządzenie ma bardzo szerokie zastosowanie w kuchni. Znacząco przyspiesza przyrządzanie potraw wymagających rozdrabniania, a obecnie coraz częściej używa się go w domu do przygotowywania zdrowych smoothie i owocowych deserów, a nawet lodów. Każda mama, która jeszcze nie posiada takiego sprzętu w swojej kuchni, z pewnością będzie zadowolona. Eleganckie i funkcjonalne blendery można znaleźć w sklepie DUKA, oferującym szeroki wybór artykułów do domu.

Kieliszki do wina jako prezent dla mamy

Wyśmienite wino stanowi atrybut wielu eleganckich kobiet, niezależnie od wieku. Dlatego jako prezent dla mamy dobrze sprawdzi się zestaw eleganckich kieliszków do wina. Warto postawić na delikatne i subtelne kształty oraz ciekawy design. Wówczas naczynia doskonale zaprezentują się w trakcie wizyty gości lub damskiego wieczoru w towarzystwie przyjaciółek.

Elegancki pojemnik na żywność

Jeśli mama wciąż pozostaje aktywna zawodowo, powinna ucieszyć się z eleganckiego lunchboxu. Pod względem designu króluje obecnie styl skandynawski, imitujący drewno i przesiąknięty minimalizmem. Warto poszukać modelu, który jest objęty gwarancją, ma odpowiednio duże rozmiary, nadaje się do zmywarki i radzi sobie dobrze z szerokim zakresem temperatur przechowywanej żywności.

Kubek z zaparzaczem

Prezent dla mamy miło jest wręczyć również bez okazji. Wówczas możesz postawić na funkcjonalny drobiazg, taki jak kubek z zaparzaczem. Pozwala on na wygodne przygotowanie herbaty, natomiast duże ucho sprawia, że nawet przenoszenie naczynia z gorącym naparem nie będzie sprawiało problemu.

Czy wiesz już, który z prezentów najbardziej przypadnie do gustu Twojej mamie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj