Sennik: lew – co oznacza jak się przyśni?

Lew to król łańcucha pokarmowego wśród dzikich zwierząt. Czy tak niebezpieczne zwierzę oznacza także niebezpieczeństwo, na drodze życia?

Znaczenie snu z lwem, w zależności od kontekstu.

Lew w oddali

Oznacza obserwacje własnych lęków i obawę przed nimi.

Polowanie na lwa

Będziesz podejmować decyzje wymagające cechy charakteru z poniższego punktu – cechy lwa ze snu.

Atak lwa

Oznacza atak osób z otoczenia, osoba posiadająca poniższą cechę, może próbować wyrządzić Ci krzywdę. Do zagrażających osób można zaliczyć: matkę, partnera, ojca, teściową i inne osoby, posiadające nad tobą przewagę.

Lew i tygrys

Niedługo w Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która może stanowić dla Ciebie zagrożenie. Mając poniższe cechy, będzie próbowała Cię zdominować, narzucić własne wartości lub wykorzystać.

Zabawa z lwem i tygrysem

Oznacza korzyść dla Ciebie prywatną lub biznesową, wynikająca np. z awansu.

Zabawa z małym lwiątkiem

Niedługo spotka Cię coś miłego, osobisty sukces lub docenienie w kręgu towarzyskim.

Lew w klatce / Lew na uwięzi

Oznacza obronę przed wpływami osoby dominującej. Lew w klatce symbolizuje możliwości obrony przed niebezpieczeństwem, może także zwiastować pokonanie pewnej trudności.

Lew oswojony, na wolności

Przed Tobą powodzenie zawodowe i towarzyskie. Oznacza siłę i dominację u osoby, którą poznamy lub już poznaliśmy, nawiązuje do wigoru w związku, o solidnym ugruntowaniu.

Tresura lwa

Przejmujesz kontrolę nad ważnymi sprawami. Zwiastuje odzyskanie kontroli nad ważnymi sprawami.

Stado lwów

W Twoim życiu pojawią się wpływowe osobistości, które mogą zagrażać twoim interesom, przez złe intencje. Kiedy stado jest dość daleko, może oznaczać więcej obowiązków domowych lub większą ilość pracy na etacie. Im bliżej stado znajduje się Ciebie we śnie, tym przeciwności i trudności pojawia się szybciej w Twoim życiu.

Lew goni

Goniący Cię lew oznacza ucieczkę przed przytłaczającymi, dominującymi osobami lub instytucjami, typu bank, inwestor, prezes, kierownik itp. Ucieczka dotyczy także choroby. Sen może symbolizować zbliżające się zagrożenie.

Lew śpi

Twoje obawy zostały uśpione, czeka Cię spokój i szczęście w życiu rodzinnym.

Zabicie lwa

Symbolizuje pokonanie dużej trudności, może także symbolizować, że stawisz czoła osobie bardzo silnej i wpływowej. Może także oznaczać wystawienie na próbę, kiedy zostajesz poddany stworzonym sztucznie przeciwnościom.

Lwica

Kiedy jesteś mężczyzną i jesteś obserwowany przez lwicę, to spotkasz na swojej drodze dominującą kobietę, o charakterystycznym temperamencie i silnym charakterze. Kiedy jesteś kobietą, sen symbolizuje, że niedługo u twojego boku pojawi się kobieta o wyżej wymienionych cechach charakteru lwa, która będzie Cię wspierać.

Lwia skóra

Zwiastuje bogactwo materialne, jak i cennych przyjaciół.

Lew u boku

Staniesz się wpływową osobą, będziesz budzić szacunek otoczenia.

Młody lew

Jako towarzysz, zwiastuje nowy biznes, który będzie dotyczył Twojej osoby.

Martwy lew

Oznacza osłabienie zagrażającej Ci osoby, która do tej pory wywierała na Ciebie wpływ i mogła stanowić dla Ciebie zagrożenie.

Strach przed lwem

Będziesz musiał ponieść konsekwencje za obrazę innej ważnej osobistości.

Cechy lwa ze snu

 • Władza
 • Siła
 • Dominacja
 • Odwaga
 • Seksualność
 • Męskość

Odmiany i kombinacje snów o podobnym znaczeniu

 • lew i tygrys
 • lew w domu
 • lew oswojony
 • lew morski
 • lew w klatce
 • lew w lesie
 • lew i lwica
 • lew atakuje

 

Proponowane posty

 • Finanse

Na co przyznawany jest kredyt hipoteczny?

Kredyt hipoteczny to kluczowy instrument inwestycji na rynku nieruchomości, stanowiący długoterminowe zobowiązanie finansowe, które pozwala na sfinansowanie zakupu nieruchomości przy jednoczesnym rozłożeniu spłaty na wiele lat. Narzędzie to daje możliwość kupna mieszkania czy domu lub dokonania inwestycji przekraczającej nasze możliwości…

4 dni temu
 • Zdrowie

Aparaty słuchowe w Poznaniu: Technologiczne nowinki i dostępność dla mieszkańców

Zauważasz u siebie pogorszenie słuchu? Koniecznie udaj się na badanie, podczas którego technik protetyk oceni, czy powinieneś nosić aparat słuchowy. W naszym tekście przeczytasz o nowoczesnych modelach, które posiadają różne funkcje. Czym jeden aparat może różnić się od drugiego? Co…

2 miesiące temu
 • Hobby

Jakie ciekawe kursy hobbystyczne warto rozważyć?

W dobie pędzącej codzienności, znajdowanie czasu na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań jest szczególnie ważne. Kursy i szkolenia hobbystyczne pozwalają połączyć zdobywanie nowych umiejętności z relaksem i nawiązywaniem znajomości. Czy to wybierasz się na kurs rysunku, fotografii, czy nauki gry…

5 miesięcy temu
 • Tech

Konserwacja metalowego ogrodzenia – 5 popularnych błędów

Wielu z nas marzy o pięknym ogrodzie, który jest nie tylko miejscem relaksu, ale również wizytówką domu. Jeden z ważniejszych elementów aranżacji takiej przestrzeni to ogrodzenie. Pełni ono zarówno funkcję estetyczną, jak i ochronną. Niezależnie od rodzaju ogrodzenia, konserwacja przy…

7 miesięcy temu
 • Lifestyle

Ubezpieczenie od rezygnacji z podróży – jak to działa i co warto wiedzieć przed zakupem polisy?

Ubezpieczenie od rezygnacji z podróży to dodatkowa polisa, która zapewnia ochronę finansową w przypadku konieczności odwołania planowanej podróży. Jeśli z różnych powodów nie możesz ruszyć w drogę, to ubezpieczenie może pomóc Ci odzyskać część lub całość poniesionych kosztów. Oto kilka…

8 miesięcy temu
 • Tech

Jak można oczyścić powietrze w domu lub mieszkaniu?

Przed tygodniem czytałeś bardzo ciekawy wpis na temat tego zagadnienia? Nie da się ukryć, że na terenie każdego domu lub mieszkania znajdują się przeróżne alergeny. Czy są one groźne? Jak z nimi walczyć? Regularnie sprzątasz swój dom lub mieszkanie? Nie…

1 rok temu

Strona Lifestylee.pl wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z witryny akceptujesz politykę Cookies