Moda

Fryzury męskie modne w roku 2020

Zarówno kobietom, jak i mężczyznom zależy na tym, by ładnie wyglądać. Jeżeli ktokolwiek chce zmienić coś w swoim wyglądzie, dobrze wie, że powinien iść zgodnie z trendami. Oczywiście, każdy wie, że mówiąc o tym, mamy na myśli zmianę fryzury. Sprawdź, jakie w 2020 roku są modne fryzury męskie.

Top męskich fryzur na rok 2020

W trendach męskich fryzur na rok 2020 znaleźć możemy fryzury męskie krótkie oraz fryzury męskie długie. Najważniejsze jest to, aby decydując się na jakąkolwiek fryzurę, czuć się w niej wygodnie. Poniżej przedstawiamy rodzaje męskich fryzur, które są modne w roku 2020.

 • Buzz cut – jest to najprostsza fryzura roku 2020. We fryzurze buzz cut włosy są przycięte na kilka milimetrów bądź przy samej skórze na głowie. Co najważniejsze, jest to fryzura, która nie wymaga czesania. Wiele osób kojarzy ten rodzaj fryzury ze stylem wojskowym.
 • French Crop – fryzura ta charakteryzuje się pozostawieniem dłuższych włosów na górze głowy oraz krótszym ścięciem ich na bokach i z tyłu głowy. Decydując się na ten rodzaj fryzury, warto pomyśleć o takim przycięciu włosów, by grzywka lekko opadała na czoło.
 • Burza loków – ten rodzaj fryzury charakteryzuje się nieładem na głowie. Najważniejsze, by po ułożeniu fryzury, osoba ją nosząca była odbierana jako ktoś, kto posiada rockowy charakter.
 • Pompadour – to fryzura w stylu Elvisa Presleya. Pozostawiona grzywka jest dłuższa od włosów na górze głowy oraz zaczesana od czoła do tyłu w kierunku środka głowy. Jeżeli chodzi o boki oraz tył głowy, to w tej fryzurze są one wycieniowane.
 • Quiff – fryzura podobna do pompadoura. Przycięcie jest identyczne, różni się uczesaniem. W tej fryzurze grzywka jest uczesana na bok, w taki sposób, że tworzą na głowie fale.
 • Side part – ten rodzaj fryzury charakteryzuje się przedziałkiem na boku głowy. Włosy mogą być przycięte na krótko lub pozostawione dłuższej. Wybór długości włosów należy do indywidualnych upodobań każdego mężczyzny. Warto mieć na uwadze to, że gładkie zaczesanie takie fryzury idealnie pasuje to stylu eleganckiego, natomiast włosy nieuczesane współgrają ze stylem sportowym.
 • Undercut – mówiąc o tym rodzaju fryzury mamy na myśli dłuższe włosy na górze głowy oraz krótsze na bokach.

Zobacz najnowsze oferty na maszynki do włosów lidl https://marketowe.pl/maszynki-do-wlosow-lidl/ oraz maszynki do włosów biedronka w najlepszych marketowych cenach.

Wyświetl komentarze

Proponowane posty

 • Finanse

Na co przyznawany jest kredyt hipoteczny?

Kredyt hipoteczny to kluczowy instrument inwestycji na rynku nieruchomości, stanowiący długoterminowe zobowiązanie finansowe, które pozwala na sfinansowanie zakupu nieruchomości przy jednoczesnym rozłożeniu spłaty na wiele lat. Narzędzie to daje możliwość kupna mieszkania czy domu lub dokonania inwestycji przekraczającej nasze możliwości…

6 dni temu
 • Zdrowie

Aparaty słuchowe w Poznaniu: Technologiczne nowinki i dostępność dla mieszkańców

Zauważasz u siebie pogorszenie słuchu? Koniecznie udaj się na badanie, podczas którego technik protetyk oceni, czy powinieneś nosić aparat słuchowy. W naszym tekście przeczytasz o nowoczesnych modelach, które posiadają różne funkcje. Czym jeden aparat może różnić się od drugiego? Co…

2 miesiące temu
 • Hobby

Jakie ciekawe kursy hobbystyczne warto rozważyć?

W dobie pędzącej codzienności, znajdowanie czasu na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań jest szczególnie ważne. Kursy i szkolenia hobbystyczne pozwalają połączyć zdobywanie nowych umiejętności z relaksem i nawiązywaniem znajomości. Czy to wybierasz się na kurs rysunku, fotografii, czy nauki gry…

5 miesięcy temu
 • Tech

Konserwacja metalowego ogrodzenia – 5 popularnych błędów

Wielu z nas marzy o pięknym ogrodzie, który jest nie tylko miejscem relaksu, ale również wizytówką domu. Jeden z ważniejszych elementów aranżacji takiej przestrzeni to ogrodzenie. Pełni ono zarówno funkcję estetyczną, jak i ochronną. Niezależnie od rodzaju ogrodzenia, konserwacja przy…

7 miesięcy temu
 • Lifestyle

Ubezpieczenie od rezygnacji z podróży – jak to działa i co warto wiedzieć przed zakupem polisy?

Ubezpieczenie od rezygnacji z podróży to dodatkowa polisa, która zapewnia ochronę finansową w przypadku konieczności odwołania planowanej podróży. Jeśli z różnych powodów nie możesz ruszyć w drogę, to ubezpieczenie może pomóc Ci odzyskać część lub całość poniesionych kosztów. Oto kilka…

9 miesięcy temu
 • Tech

Jak można oczyścić powietrze w domu lub mieszkaniu?

Przed tygodniem czytałeś bardzo ciekawy wpis na temat tego zagadnienia? Nie da się ukryć, że na terenie każdego domu lub mieszkania znajdują się przeróżne alergeny. Czy są one groźne? Jak z nimi walczyć? Regularnie sprzątasz swój dom lub mieszkanie? Nie…

1 rok temu

Strona Lifestylee.pl wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z witryny akceptujesz politykę Cookies