Sennik: lew – co oznacza jak się przyśni?

Lew to król łańcucha pokarmowego wśród dzikich zwierząt. Czy tak niebezpieczne zwierzę oznacza także niebezpieczeństwo, na drodze życia?

Znaczenie snu z lwem, w zależności od kontekstu.

Lew w oddali

Oznacza obserwacje własnych lęków i obawę przed nimi.

Polowanie na lwa

Będziesz podejmować decyzje wymagające cechy charakteru z poniższego punktu – cechy lwa ze snu.

Atak lwa

Oznacza atak osób z otoczenia, osoba posiadająca poniższą cechę, może próbować wyrządzić Ci krzywdę. Do zagrażających osób można zaliczyć: matkę, partnera, ojca, teściową i inne osoby, posiadające nad tobą przewagę.

Lew i tygrys

Niedługo w Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która może stanowić dla Ciebie zagrożenie. Mając poniższe cechy, będzie próbowała Cię zdominować, narzucić własne wartości lub wykorzystać.

Zabawa z lwem i tygrysem

Oznacza korzyść dla Ciebie prywatną lub biznesową, wynikająca np. z awansu.

Zabawa z małym lwiątkiem

Niedługo spotka Cię coś miłego, osobisty sukces lub docenienie w kręgu towarzyskim.

Lew w klatce / Lew na uwięzi

Oznacza obronę przed wpływami osoby dominującej. Lew w klatce symbolizuje możliwości obrony przed niebezpieczeństwem, może także zwiastować pokonanie pewnej trudności.

Lew oswojony, na wolności

Przed Tobą powodzenie zawodowe i towarzyskie. Oznacza siłę i dominację u osoby, którą poznamy lub już poznaliśmy, nawiązuje do wigoru w związku, o solidnym ugruntowaniu.

Tresura lwa

Przejmujesz kontrolę nad ważnymi sprawami. Zwiastuje odzyskanie kontroli nad ważnymi sprawami.

Stado lwów

W Twoim życiu pojawią się wpływowe osobistości, które mogą zagrażać twoim interesom, przez złe intencje. Kiedy stado jest dość daleko, może oznaczać więcej obowiązków domowych lub większą ilość pracy na etacie. Im bliżej stado znajduje się Ciebie we śnie, tym przeciwności i trudności pojawia się szybciej w Twoim życiu.

Lew goni

Goniący Cię lew oznacza ucieczkę przed przytłaczającymi, dominującymi osobami lub instytucjami, typu bank, inwestor, prezes, kierownik itp. Ucieczka dotyczy także choroby. Sen może symbolizować zbliżające się zagrożenie.

Lew śpi

Twoje obawy zostały uśpione, czeka Cię spokój i szczęście w życiu rodzinnym.

Zabicie lwa

Symbolizuje pokonanie dużej trudności, może także symbolizować, że stawisz czoła osobie bardzo silnej i wpływowej. Może także oznaczać wystawienie na próbę, kiedy zostajesz poddany stworzonym sztucznie przeciwnościom.

Lwica

Kiedy jesteś mężczyzną i jesteś obserwowany przez lwicę, to spotkasz na swojej drodze dominującą kobietę, o charakterystycznym temperamencie i silnym charakterze. Kiedy jesteś kobietą, sen symbolizuje, że niedługo u twojego boku pojawi się kobieta o wyżej wymienionych cechach charakteru lwa, która będzie Cię wspierać.

Lwia skóra

Zwiastuje bogactwo materialne, jak i cennych przyjaciół.

Lew u boku

Staniesz się wpływową osobą, będziesz budzić szacunek otoczenia.

Młody lew

Jako towarzysz, zwiastuje nowy biznes, który będzie dotyczył Twojej osoby.

Martwy lew

Oznacza osłabienie zagrażającej Ci osoby, która do tej pory wywierała na Ciebie wpływ i mogła stanowić dla Ciebie zagrożenie.

Strach przed lwem

Będziesz musiał ponieść konsekwencje za obrazę innej ważnej osobistości.

Cechy lwa ze snu

 • Władza
 • Siła
 • Dominacja
 • Odwaga
 • Seksualność
 • Męskość

Odmiany i kombinacje snów o podobnym znaczeniu

 • lew i tygrys
 • lew w domu
 • lew oswojony
 • lew morski
 • lew w klatce
 • lew w lesie
 • lew i lwica
 • lew atakuje

 

Proponowane posty

 • Moto

Sportowe modele od BMW — M3 i M4

BMW to marka, o której słyszał każdy z nas. Nieprzypadkowo BMW jest kojarzone z szybkimi, sportowymi modelami aut. Do pojazdów, które szczególnie wyróżniają się w ostatnich latach, należą między innymi samochody BMW M3 oraz BMW M4. Czym charakteryzują się sportowe…

1 miesiąc temu
 • Moda

Buciki dla dziewczynki i dla chłopca – szeroki wybór dziecięcego obuwia

Planując zakup prezentu dziecięcego, część osób rezygnuje z zabawek, w zamian których decyduje się na kupno rzeczy nieco bardziej praktycznych i użytkowych. Przedmiotami tymi są często różne elementy garderoby, takie jak ubranka czy buty. Planując zakup prezentu dziecięcego, część osób…

2 miesiące temu
 • Lifestyle

Co zabrać na wyprawę trekkingową?

Trekking górski to jedna z bardziej wymagających form spędzania wolnego czasu. Jest on całkiem wycieńczający, aczkolwiek piękne widoki oraz samozadowolenie po zakończeniu tej czynności sprawia, że interesuje się nią coraz więcej osób. Wyprawa w góry to poważna sprawa, dlatego konieczne…

2 miesiące temu
 • Hobby

W rzeczywistości – antagoniści, w idealnym świecie – bracia

Mickiewicz i Słowacki zwalczali się całe życie (gwoli ścisłości to uznany już wtedy za geniusza Adaś, dyskredytował w oczach inteligencji Julka). Ale od czego mamy BZK Alco, którzy po dziesięcioleciach od śmierci poetów, postanowili ich „zbratać”, wypuszczając na rynek wódki…

2 miesiące temu
 • Zdrowie

Rola, jaką aparaty ortodontyczne odgrywają w naszym życiu

Należyta higiena jamy ustnej to rzecz wyjątkowo ważna nie tylko z powodu estetyki i wpływu na nasz korzystny wygląd. Prawidłowe szczotkowanie zębów pozwala zapobiegać zaleganiu resztek pokarmów, przez które mogłyby gromadzić się bakterie. Należyta higiena jamy ustnej to rzecz wyjątkowo…

3 miesiące temu
 • Lifestyle

Bateria wannowa Hansgrohe Ecostat Comfort – bateria polecana przez fachowców!

Pomimo sporej popularności kabin prysznicowych, nie można powiedzieć, by wanny przeszły do lamusa. Cieszą się wciąż dużym zainteresowaniem i są wybierane podczas aranżacji nie tylko przestronnych łazienek, ale także i tych niewielkich. Za komfort użytkowania wanny odpowiedzialny jest jej kształt,…

3 miesiące temu

Strona Lifestylee.pl wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z witryny akceptujesz politykę Cookies